II VS. III

Romen Rakamları ile Dans
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.46 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Side Project Studios
II VS. III ile romen rakamları ile dans edin. Bu muhteşem küçük oyunun amacı küçük yaştaki çocukların zekasını ve becerilerini geliştirirken Romen rakamları hakkında bilgi sahibi olmalarını istemesidir. Oyunun oynanması çok basit ve çocuklarınız için uygu

II VS. III Oyunu oynaması eğlenceli ve öğretici olan çocuklar için yapılmış muhteşem bir oyundur.  Oyun kısa sürede kendini belli etmiş olacak ki Markette ücretsiz uygulamalarda listeye girmiş durumda, Tamamen ücretsiz şekilde yayınlanmış ve yüksek derecede oy almaya layık görmüş bir oyundur. Oynaması basit ve eğlenceli olan oyunda amacımız Romen rakamları ile dolu olan kutucuklarda bulunan sayların en yükseklerini toplayarak yüksek puan elde etmek Romen rakamı ile her bir sayısına bastıkça topladığınız puanlardan dört puan düşüyor ve hata yaptıkça oyununuz bitiyor. Oyunun mantığı tamamen puana dayanmaktadır karşınıza çıkan tüm rakamlar karışık çıkmaktadır asıl amacınız en yüksek puanı yanmadan yapmaktır.

Oyun yapımcısının yaptığı açıklamada yeni özelliklerin ekleneceği ve sosyal medyanın entegre edileceğini bildirmiştir. Kullanıcıların oyunda en çok hoşuna giden diğer oyunlarda bulunması zor olan reklamsız olma özelliğidir oyun çıkış yaptığında reklamsız ve ücretsiz olarak yayınlandı. 

Asla bir'e basma! oynarken gözünüz hep yükseklerde olsun bir sayısına basarsanız bitersiniz devamlı olarak iki ve üç rakamları ile bağ kurun her zaman yüksek rakamları seçin ve puanınızı düşürmemek için oynayın. İyi Oyunlar.

Daha Fazla Göster
II VS. III indir